..  Het College
 
  A - Z  
4e jaar: Begeleidende klassenraad   05/11/2019 16:00u - 20:00u
6e jaars: Bezoek Fort van Breendonk VHK   01/10/2019 08:25u - 12:45u
11C-1D-1F: Excursie aardrijkskunde en natuurwetenchappen VLJ - VEA   10/10/2019 Hele dag
1A-1B-1C-1D-1E: De Rode Neuzen Scholen Tour   14/11/2019 13:30u - 14:30u
1A-1G-1I: Excursie aardrijkskunde en natuurwetenchappen VLJ - VEA   08/10/2019 Hele dag
1B-1E-1H: Excursie aardrijkskunde en natuurwetenchappen VLJ - VEA   07/10/2019 Hele dag
1e graad Latijn en Grieks-Latijn: Tonaal Het labyrint van Daedalus GEM - WUK   07/02/2020 11:10u - 12:00u
1e graad: Antipest en Sociale media WUK (Planning volgt)   20/02/2020 08:25u - 12:00u
1e jaar latijn + 2e jaar: Begin proefwerken   10/12/2019 Hele dag
1e jaar latijn + 2e jaar: Studienamiddag   09/12/2019 12:00u - 16:30u
1e jaar Moderne: Begin proefwerken   11/12/2019 Hele dag
1e jaar Moderne: Studienamiddag   10/12/2019 12:00u - 16:30u
1e jaar: 2-daagse Heibrand   26/09/2019 - 27/09/2019 Hele dag
1e jaar: Bezoek historisch museum SEK - JAN - NOT - HUS - STN - BAC - CED - DHK - THI - RES (reserve: SEP)   21/11/2019 Hele dag
1e jaar: Portretklassenraad   19/09/2019 16:00u - 18:00u
1e jaar: Portretklassenraad   23/09/2019 16:00u - 18:00u
1e jaar: Scholenveldloop   15/10/2019 08:30u - 12:00u
1e jaar: Toneelvoorstelling ’Meneer Linh’ NAK   19/11/2019 10:30u - 12:00u
1e jaars: Chanter Karo-oké (1 lesuur: planning volgt) RES   08/11/2019 Hele dag
1e jaars: Chanter Karo-oké (1 lesuur: planning volgt) RES   13/11/2019 Hele dag
1e, 3e en 5e jaar: Begeleidende klassenraden   18/12/2019 Hele dag
1F-1G-1H-1I: De Rode Neuzen Scholen Tour   25/11/2019 08:45u - 09:45u
2A - 2D: Uitstap aardrijkskunde coca-cola in Wilrijk en de haven van Antwerpen VLJ - VLI - GEM   21/11/2019 Hele dag
2B - 2F - 2C(CLIL): Uitstap aardrijkskunde coca-cola in Wilrijk en de haven van Antwerpen VLJ - DHM - ANZ   26/11/2019 Hele dag
2C(niet CLIL) - 2E - 2G: Uitstap aardrijkskunde coca-cola in Wilrijk en de haven van Antwerpen VLJ - VEA   28/11/2019 Hele dag
2e graad: Begin proefwerken   06/12/2019 Hele dag
2e graad: studienamiddag   05/12/2019 12:00u - 16:30u
2e jaar: Ontmoetingsdag   27/09/2019 Hele dag
2e jaar: Portretklassenraad   01/10/2019 16:00u - 18:00u
2e jaar: Portretklassenraad   03/10/2019 16:00u - 18:00u
2e jaar: Scholenveldloop   15/10/2019 13:00u - 16:00u
2e jaar: Toneelvoorstelling ’Meneer Linh’ NAK   19/11/2019 13:30u - 15:00u
2e jaar: Uitstap Luik/Namen RES - DBD - LAL   09/03/2020 Hele dag
2e jaar: Workshop Beatbox VCR   10/02/2020 - 14/02/2020 Hele dag
2e jaar: Workshop Darbouka VCR   21/10/2019 - 25/10/2019 Hele dag
2e jaars: ETC Engels toneel VGG   05/11/2019 09:15u - 10:05u
2e jaars: Inlevingsdag als een Romeinse soldaat NOT - SEK - JAN   30/04/2020 Hele dag
2e, 4e en 6e jaar: Begeleidende klassenraden   19/12/2019 Hele dag
3A: Medisch onderzoek   19/09/2019 08:25u - 12:25u
3C: Medisch onderzoek   18/02/2020 08:25u - 12:25u
3D: Medisch onderzoek   07/10/2019 08:25u - 12:25u
3e graad: Begin proefwerken   04/12/2019 Hele dag
3e graad: Studienamiddag   03/12/2019 12:00u - 16:30u
3e jaar (behalve topsport): Toneelvoorstelling ’België ondertiteld’ VHR - TAA - JAE - DWL - NAK - VTJ - VWS   15/10/2019 13:00u - 15:30u
3e jaar Latijn en 4e jaar Latijn: Uitstap Xanten GAJ - GEM   18/10/2019 Hele dag
3e jaar: Begeleidende klassenraad   04/11/2019 16:00u - 20:00u
3e jaar: Diataal (planning volgt) ZUB - GAJ   11/05/2020 - 15/05/2020 Hele dag
3e jaar: Theater ’Gekraakt door Eigen Naakt’ (toneel over sexting) VGG   17/02/2020 08:25u - 09:15u
3e jaars: ETC Engels toneel VGG   05/11/2019 11:10u - 12:00u
3E: Medisch onderzoek   17/10/2019 08:25u - 12:25u
3F: Medisch onderzoek   09/10/2019 08:25u - 12:25u
3W-3T: Medisch onderzoek   07/02/2020 08:25u - 11:00u
4e en 5e jaar (behalve topsport): Scholenconcert Requiem van Mozart GAJ   22/11/2019 13:45u - 15:25u
4e jaar - 3W - 3T: Toneelvoorstelling ’België ondertiteld’ BOA - HEL - VLF - HEI - JAD - GAJ - MAL   15/10/2019 10:00u - 12:30u
4e jaar (behalve topsport): Spreker ivm gezond digitaal leven VGG   20/02/2020 13:45u - 14:35u
4e jaar: Klimaatconferentie op school GIS - BON (planning volgt)   28/04/2020 Hele dag
4e jaar: Klimaatconferentie op school GIS - BON (planning volgt)   30/04/2020 Hele dag
4e jaar: Portretklassenraad   19/09/2019 16:00u - 19:00u
4e jaar: Uitstap Kent VWS - JAE   01/10/2019 - 04/10/2019 Hele dag
4e jaar: Uitstap PIME GIS - BON - JAE - CEE   24/03/2020 Hele dag
4e jaars: ETC Engels toneel VGG   05/11/2019 13:45u - 14:35u
5e jaar - 6W - 6T: Toneelvoorstelling ’Cerebro’ DLN - HEL - ZUB - DBN - VHK   08/10/2019 10:30u - 12:30u
5e jaar Economie + 6e jaar Humane wetenschappen: Interactieve dag Vlaams Parlement SCA - VHL   15/11/2019 Hele dag
5e jaar: 2-daagse Lille-Boulonnais   02/04/2020 - 03/04/2020 Hele dag
5e jaar: Begeleidende klassenraad   22/10/2019 16:00u - 19:30u
5e jaar: Gezondheidsdag BON   05/03/2020 Hele dag
5e jaars (behalve topsport): Theatervoorstelling Fractie van een seconde VBL   04/10/2019 13:30u - 15:00u
6 MW - 6WW - 6WT - 6LW - 6GW - 6EW - 6WiT: Bezoek Van een echte vroedvrouw in de klas GIS   12/11/2019 09:15u - 12:00u
6A(EcMT) - 6C(LaMT-MTWe): Workshop: Zoeken van bronnen VOA - MAL   09/10/2019 08:00u - 12:30u
6e jaar (behalve topsport): Toneelvoorstelling ’Leveren jullie ook aan huis?’ DLN   23/04/2020 13:30u - 15:30u
6e jaar: Begeleidende klassenraad   24/10/2019 16:00u - 19:30u
6e jaar: Bezoek aan de galerij van de mens GIS - VPS - DHI   12/05/2020 Hele dag
6e jaars + 5e jaar topsport: Theatervoorstelling Fractie van een seconde VBL   04/10/2019 11:00u - 12:30u
6e LaWi-GrWi-WeWi-MTWe-WeTo: uitleg OOW GIS   08/10/2019 13:10u - 13:45u
6T: GIP presentaties   15/05/2020 Hele dag
Begeleidende klassenraden 1e jaar   01/04/2020 Hele dag
Begeleidende klassenraden 2e jaar   02/04/2020 Hele dag
Begeleidende klassenraden 3e jaar   01/04/2020 12:30u - 19:00u
Begeleidende klassenraden 5e jaar   24/03/2020 16:00u - 19:00u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 4e jaar   02/04/2020 Hele dag
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   11/05/2020 16:00u - 18:30u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   14/05/2020 16:00u - 18:30u
Begin proefwerken 1e jaar latijn + 2e jaar   10/12/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   24/03/2020 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   15/06/2020 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   11/12/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   25/03/2020 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   16/06/2020 Hele dag
Begin proefwerken 3e jaar   10/06/2020 Hele dag
Begin proefwerken 4e jaar en 3e graad   09/06/2020 Hele dag
Berlijnreis 6de jaars   29/03/2020 - 02/04/2020 07:00u - 08:00u
Brugdag   22/05/2020 Hele dag
Chemie-Olympiade: 1e ronde   13/11/2019 13:00u - 16:00u
Chemie-Olympiade: 2e ronde   19/02/2020 13:00u - 16:00u
Chemie-Olympiade: Finale   25/04/2020 Hele dag
Dag van de Arbeid: Vrijaf   01/05/2020 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e en 3e jaar   24/06/2020 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e, 2e en 4e jaar   25/06/2020 Hele dag
Delibererende klassenraad 2e en 5e jaar   26/06/2020 Hele dag
Delibererende klassenraad 6e jaar   23/06/2020 Hele dag
Eerste ronde van de wiskunde-olympiade   15/01/2020 12:30u - 15:30u
Eerste ronde van de wiskunde-olympiade   13/01/2021 12:30u - 15:30u
Einde proefwerken   22/06/2020 Hele dag
Einde proefwerken 1e graad   31/03/2020 Hele dag
Einde proefwerken 1e, 2e en 3e graad   17/12/2019 Hele dag
Finale van de wiskunde-olympiade   22/04/2020 13:00u - 16:00u
Finale van de wiskunde-olympiade   21/04/2021 13:00u - 16:00u
Herdenkingsviering Merel   25/10/2019 18:00u - 20:00u
Herfstvakantie   28/10/2019 - 01/11/2019 Hele dag
Info studiekeuze 2e en 4e jaar   10/03/2020 Hele dag
Infoavond hoger onderwijs   12/11/2019 19:30u - 21:00u
Infoavond Skireis 2e jaars   10/10/2019 19:00u - 20:00u
Infoavond sociale media in het gezin voor ouders KOV i.s.m. gezinsbond   19/11/2019 20:00u - 21:30u
Inhaalproefwerken   08/01/2020 12:30u - 16:00u
Jaarmarkt Vilvoorde: facultatieve verlofdag   04/05/2020 Hele dag
JES-weekend   13/03/2020 - 14/03/2020 17:00u - 23:30u
Kerstmis   25/12/2019 Hele dag
Kerstvakantie   23/12/2019 - 03/01/2020 Hele dag
Krokusvakantie   24/02/2020 - 28/02/2020 Hele dag
Leerlingenfeest   21/02/2020 13:00u - 15:40u
Maandrapport 1: 1e graad   07/10/2019 Hele dag
Maandrapport 1: 2e en 3e graad   18/10/2019 Hele dag
Maandrapport 2: 1e graad   08/11/2019 Hele dag
Maandrapport 2: 2e en 3e graad   29/11/2019 Hele dag
Maandrapport 3: 1e graad   06/12/2019 Hele dag
Maandrapport 3: 2e en 3e graad   14/02/2020 Hele dag
Maandrapport 4: 1e graad   07/02/2020 Hele dag
Maandrapport 4: 2e en 3e graad   03/04/2020 Hele dag
Maandrapport 5: 1e graad   20/03/2020 Hele dag
Maandrapport 5: 2e en 3e graad   05/06/2020 Hele dag
Maandrapport 6: 1e graad   12/06/2020 Hele dag
Nieuwjaar   01/01/2020 Hele dag
O.H.Hemelvaart: Vrijaf   21/05/2020 Hele dag
Opendeurdag   14/03/2020 11:00u - 15:30u
Ouderavond studiekeuze 2e jaar   10/03/2020 19:00u - 21:00u
Ouderavond studiekeuze 4e jaar   10/03/2020 20:00u - 22:00u
Ouderavond: 1e jaar en nieuwkomers 2e jaar   07/10/2019 19:00u - 21:00u
Ouderavond: 3e jaar en nieuwkomers 4e jaar en 3e graad   07/10/2019 19:30u - 21:30u
Oudercontact   20/12/2019 15:00u - 20:00u
Oudercontact   29/06/2020 16:00u - 20:00u
Oudercontact 1e graad   23/04/2020 17:00u - 20:00u
Oudercontact 2e jaar   15/10/2019 17:00u - 20:30u
Oudercontact op uitnodiging 2e graad   12/11/2019 17:00u - 20:00u
Oudercontact op uitnodiging: 2e graad en 5e jaar   23/04/2020 17:00u - 18:30u
Oudercontact studiekeuze 6e jaar   26/05/2020 17:00u - 20:00u
Ouderraad   14/10/2019 19:30u - 21:00u
Paasmaandag: Vrijaf   13/04/2020 Hele dag
Paasvakantie   06/04/2020 - 17/04/2020 Hele dag
Pasen   12/04/2020 Hele dag
Peters en meters van de 1e jaars: Heibrand   26/09/2019 Hele dag
Pi-dag   13/03/2020 - 14/03/2020 Hele dag
Pinksteren   31/05/2020 Hele dag
Pinkstermaandag: Vrijaf   01/06/2020 Hele dag
Portretklassenraad 2e jaar   01/10/2019 16:00u - 18:00u
Portretklassenraad 2e jaar   03/10/2019 16:00u - 18:00u
Proefwerk 3e jaar   26/03/2020 Hele dag
Proefwerk 3e jaar   27/03/2020 Hele dag
Rode neuzen dag   29/11/2019 Hele dag
Sportdag   07/05/2020 Hele dag
Studienamiddag 1e jaar latijn + 2e jaar   09/12/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Latijn en 2e jaar   23/03/2020 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Moderne   24/03/2020 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Moderne   15/06/2020 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 3e jaar   09/06/2020 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 4e jaar en 3 graad   08/06/2020 12:00u - 16:30u
Syntheserapport 1: 1e, 2e en 3e graad   20/12/2019 Hele dag
Syntheserapport 2: 1e graad en 3e jaar   03/04/2020 Hele dag
Syntheserapport 2: 4e jaar en 3e graad   29/06/2020 Hele dag
Syntheserapport 3: 1e graad en 3e jaar   29/06/2020 Hele dag
Tweede ronde van de wiskunde-olympiade   04/03/2020 13:00u - 16:00u
Tweede ronde van de wiskunde-olympiade   03/03/2021 13:00u - 16:00u
Verkeersweek 1e en 2e graad WUK   06/01/2020 - 10/01/2020 Hele dag
Vrijaf: Wapenstilstand   11/11/2019 Hele dag
Zwerfkeet: Mobiele opnamestudio   17/10/2019 - 18/10/2019 Hele dag