..  Virgo+
 
  A - Z  
’de dementie-wandeling met de bewoners van WZC Rietdijk’ op vrijdag 13 september 2019. 7TBZ A/B. van 9u tot 16u30   13/09/2019 09:00u - 16:30u
2-daagse 4 BSO   10/10/2019 - 11/10/2019 Hele dag
3-daagse 2 KVVV   09/10/2019 - 11/10/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden   18/12/2019 - 19/12/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden   01/04/2020 - 02/04/2020 Hele dag
Bespreking syntheserapport 1ste trimester   20/12/2019 16:00u - 20:00u
Bespreking syntheserapport 2de trimester en studiekeuze   23/04/2020 17:00u - 20:00u
Bijkomende proeven   26/08/2019 - 27/08/2019 Hele dag
Bijkomende proeven   24/08/2020 - 25/08/2020 Hele dag
Brugdag   22/05/2020 Hele dag
Deliberaties   24/06/2020 - 26/06/2020 Hele dag
Eerste graad Meneer Linh Theater Tieret   18/11/2019 10:00u - 12:00u
Eerste inschrijvingsperiode   29/06/2020 - 04/07/2020 Hele dag
excursie Breendonk 6 TSO (voormiddag)   06/12/2019 08:00u - 12:00u
Excursie-/project-/verkeersdag   26/05/2020 Hele dag
Feest van de arbeid   01/05/2020 Hele dag
Hemelvaart   21/05/2020 Hele dag
Herfstvakantie   28/10/2019 - 01/11/2019 Hele dag
Inlevering vakantietaken   30/08/2019 Hele dag
Inlevering vakantietaken   31/08/2020 Hele dag
Inschrijvingen   26/07/2019 - 31/07/2019 Hele dag
Jaarmarkt   04/05/2020 Hele dag
Kerstvakantie   23/12/2019 - 03/01/2020 Hele dag
Krokusvakantie   24/02/2020 - 28/02/2020 Hele dag
Ontmoetingsdag 1A, 1B en 2A   10/10/2019 Hele dag
Opendeur Virgo+   07/03/2020 14:00u - 17:00u
optreden Carminakoor in de Kerk voor alle 6TSO-klassen op vrijdag 22/11   22/11/2019 13:00u - 15:30u
Oudercontact 5e jaar verzorging en kantoor stages   12/09/2019 19:30u - 20:30u
Oudercontact eerste graad   09/09/2019 19:00u - 21:00u
Oudercontact nieuwe leerlingen 2de en 3de graad   12/09/2019 18:30u - 19:30u
Pedagogische studiedag   31/01/2020 Hele dag
Periodiek rapport   11/10/2019 Hele dag
Periodiek rapport   29/11/2019 Hele dag
Periodiek rapport   05/06/2020 Hele dag
Periodiek rapport 1ste en 2de graad   07/02/2020 Hele dag
Periodiek rapport 1ste en 2de graad   20/03/2020 Hele dag
Periodiek rapport 3de graad   14/02/2020 Hele dag
Periodiek rapport 3de graad   03/04/2020 Hele dag
Pinkstermaandag   01/06/2020 Hele dag
Proclamatie laatstejaars   24/06/2020 19:00u - 21:00u
Proefwerken A-stroom 1ste graad   10/12/2019 - 17/12/2019 Hele dag
Proefwerken A-stroom 1ste graad   24/03/2020 - 31/03/2020 Hele dag
Proefwerken A-stroom 1ste graad   16/06/2020 - 23/06/2020 Hele dag
Proefwerken TSO 2de graad   06/12/2019 - 17/12/2019 Hele dag
Proefwerken TSO 2de graad   27/03/2020 - 31/03/2020 Hele dag
Proefwerken TSO 2de graad   12/06/2020 - 23/06/2020 Hele dag
Proefwerken TSO 3de graad   05/12/2019 - 17/12/2019 Hele dag
Proefwerken TSO 3de graad   10/06/2020 - 23/06/2020 Hele dag
Rapportafhaling en herinschrijving   29/06/2020 15:00u - 19:00u
Sportdag   29/05/2020 Hele dag
Syntheserapport   20/12/2019 Hele dag
Syntheserapport 1ste en 2de graad   03/04/2020 Hele dag
Syntheserapport/jaarrapport   30/06/2020 Hele dag
Tweede inschrijvingsperiode   25/08/2020 - 31/08/2020 Hele dag