..  Het College
 
  A - Z  
14-daagse voor respect   11/02/2019 - 22/02/2019 Hele dag
1e jaars: Bezoek historisch museum JAN - SEK   01/03/2019 08:00u - 18:00u
2A: Bezoek museum Heerlen en katakomben Valkenburg GEM   21/05/2019 08:15u - 18:00u
2e en 3e graad: Solidair maal tvv Broederlijk Delen   19/03/2019 12:55u - 13:45u
2e jaar: Kangoeroewedstrijd   21/03/2019 Hele dag
2e jaars LAL Stadsbezoek Namen of Luik   01/03/2019 Hele dag
3W Medisch onderzoek   22/02/2019 08:25u - 10:25u
4A(3A)-4B(3A)-4C(3B) SCA: Standplaats op de markt van Vilvoorde   20/03/2019 07:30u - 12:00u
4e jaar: Toneelstuk Grensgevallen VGG   27/02/2019 10:20u - 11:10u
5A SCA VOET-sessie ‘Het leven zoals het is’   20/02/2019 07:30u - 13:30u
5A DWL Nabespreking: ’Love Simon’ BASTA   21/02/2019 13:45u - 14:35u
5B DWL Nabespreking: ’Love Simon’ BASTA   21/02/2019 11:10u - 12:00u
5C VMB Nabespreking: ’Love Simon’ BASTA   21/02/2019 12:00u - 12:50u
5D VMB Nabespreking: ’Love Simon’ BASTA   21/02/2019 14:35u - 15:25u
5e jaar: 2-daagse Lille-Boulonnais LEF-DAB-VOA-VEE-VBB (Boulonnais) - VHK (Lille)   04/04/2019 - 05/04/2019 Hele dag
5e jaar: Engels toneel Meaning in the mud VPF (planning volgt)   12/03/2019 Hele dag
5e jaar: Gezondheidsdag PES   21/03/2019 Hele dag
5e jaars VHK Film ‘Love Simon’   21/02/2019 08:25u - 10:05u
5W-5T VMB Nabespreking: ’Love Simon’ BASTA   21/02/2019 10:20u - 11:10u
6A DLN Bewonersvergadering in samenwerking met CAW   27/02/2019 08:30u - 10:00u
6A(EcMT) - 6B(LaMT) - 6C(MTWe) - 6W(MTTo) VPF-VOA-HEL Excursie Moderne Talen   26/03/2019 09:00u - 15:45u
6A: YouLegend (activiteit ivm ondernemingszin en studiekeuze) DBA   19/02/2019 07:30u - 13:30u
6B ZUB Bewonersvergadering in samenwerking met CAW   26/02/2019 08:30u - 10:00u
6C DLN Bewonersvergadering in samenwerking met CAW   27/02/2019 10:20u - 12:00u
6e jaar: Berlijnreis GIS-VBB-HEL-MAL-BRN-LUP-BEA   31/03/2019 - 04/04/2019 07:00u - 08:00u
6e jaar: Engels toneel Meaning in the mud VPF (planning volgt)   12/03/2019 Hele dag
6e jaars (behalve topsport) DBA-ZUB-VPF Projectdag om ondernemend gedrag te stimuleren   01/03/2019 Hele dag
6W-6T DLN-VPF Bewonersvergadering in samenwerking met CAW   26/02/2019 10:20u - 12:00u
Begeleidende klassenraden 1e jaar   03/04/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden 2e jaar   04/04/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden 3e jaar   03/04/2019 12:30u - 19:00u
Begeleidende klassenraden 5e jaar   26/03/2019 16:00u - 19:00u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 4e jaar   04/04/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   09/05/2019 16:00u - 18:30u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   14/05/2019 16:00u - 18:30u
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   26/03/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   14/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   27/03/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   17/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 3e graad   05/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 3e jaar   07/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 4e jaar   06/06/2019 Hele dag
Bezoek aan Factory of the future 2B   05/02/2019 08:25u - 10:05u
Bezoek aan Factory of the future 2C   05/02/2019 10:25u - 12:00u
Bezoek Afrikamuseum Tervuren 5A-5B-5C-5D VHK   05/02/2019 12:00u - 16:30u
Bezoek Khalid Benhaddou 2e jaars   12/02/2019 13:45u - 15:30u
Brainstormen over een klimaatvriendelijkere school 1e graad   07/02/2019 12:00u - 12:50u
Brainstormen over een klimaatvriendelijkere school 2e en 3e graad   07/02/2019 12:50u - 13:45u
Brugdag   31/05/2019 Hele dag
Chocomelkstop   15/03/2019 10:05u - 10:20u
Cultuurdag topsporters 3e graad VHK   16/05/2019 08:25u - 12:00u
Dag van de Arbeid: Vrijaf   01/05/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e en 3e jaar   24/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e, 2e en 4e jaar   25/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 2e en 5e jaar   26/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 6e jaar   21/06/2019 Hele dag
Ecoman: intensieve begeleidingsdag 6A DBA   10/05/2019 Hele dag
Ecoman: jury 6A DBA   24/05/2019 Hele dag
Einde proefwerken 1e graad   02/04/2019 Hele dag
Einde proefwerken 1e graad   21/06/2019 Hele dag
Einde proefwerken 2e en 3e graad   20/06/2019 Hele dag
Excursie aardrijkskunde op huizenjacht in de eigen streek en Brussel 1A - 1C - 1E - 1F VLJ - TOI   23/05/2019 Hele dag
Excursie aardrijkskunde op huizenjacht in de eigen streek en Brussel 1B - 1D - 1G - 1H VLJ - TOI   20/05/2019 Hele dag
Forumgesprekken 6e jaars op vrijwillige basis ZUB   22/03/2019 16:00u - 18:00u
Fuif 1e graad   26/04/2019 20:00u - 23:00u
Galabal 6e jaar   22/06/2019 19:00u - 23:59u
Info studiekeuze 2e en 4e jaar   12/03/2019 Hele dag
Infoavond Het College voor leerlingen van het 5e en 6e leerjaar   25/02/2019 19:00u - 21:00u
Infoavond voor de deelnemers van de skireis   12/02/2019 19:00u - 20:00u
Jaarmarkt Vilvoorde: facultatieve verlofdag   13/05/2019 Hele dag
JES-weekend   03/05/2019 - 04/05/2019 16:00u - 21:00u
Kies kleur tegen pesten   15/02/2019 Hele dag
Klimaatconferentie op school 4A - 4B GIS   18/02/2019 09:15u - 12:50u
Klimaatconferentie op school 4C - 4D - 4W - 4T GIS   19/02/2019 09:15u - 12:50u
Klimaatdag   22/05/2019 Hele dag
Klimaatdebat met Karin Brouwers 6A, 6B en 6C   22/03/2019 13:15u - 14:35u
Krokusvakantie   04/03/2019 - 08/03/2019 Hele dag
Leerlingenfeest   22/02/2019 12:00u - 15:40u
Level Up 2e jaar (planning volgt) SEK   14/02/2019 08:25u - 12:00u
Maandrapport 3: 2e en 3e graad   08/02/2019 Hele dag
Maandrapport 4: 1e graad   08/02/2019 Hele dag
Maandrapport 4: 2e en 3e graad   05/04/2019 Hele dag
Maandrapport 5: 1e graad   22/03/2019 Hele dag
Maandrapport 5: 2e en 3e graad   29/05/2019 Hele dag
Maandrapport 6: 1e graad   11/06/2019 Hele dag
Mondialedag   07/05/2019 08:30u - 12:55u
O.H.Hemelvaart: Vrijaf   30/05/2019 Hele dag
Onderwijsmarkt Vilvoorde voor de leerlingen van het 5e en 6e leerjaar   23/01/2019 13:00u - 20:00u
Onderzoekend leren: wiskundige modellen gebruiken voor verspreiding ziektes te voorkomen en de buxusmotplaag 6A(EcWi) - 6B(GrWi-Lawi) - 6C(WeWi) BIG   05/02/2019 08:00u - 18:00u
Openschooldag   04/05/2019 11:00u - 15:00u
Ouderavond studiekeuze 2e jaar   12/03/2019 19:00u - 21:00u
Ouderavond studiekeuze 4e jaar   12/03/2019 20:00u - 21:30u
Oudercontact   27/06/2019 16:00u - 20:00u
Oudercontact 1e graad   25/04/2019 17:00u - 20:00u
Oudercontact op uitnodiging: 2e graad en 5e jaar   25/04/2019 17:00u - 18:30u
Oudercontact studiekeuze 6e jaar   21/05/2019 17:00u - 20:00u
Ouderraad   28/01/2019 19:30u - 21:00u
Ouderraad   18/03/2019 19:30u - 21:00u
Ouderraad   20/05/2019 19:30u - 21:00u
Paasmaandag: Vrijaf   22/04/2019 Hele dag
Paasvakantie   08/04/2019 - 19/04/2019 Hele dag
Pasen   21/04/2019 Hele dag
Personeelsvergadering   05/04/2019 13:00u - 15:30u
Pi-dag   14/03/2019 Hele dag
Pinksteren   09/06/2019 Hele dag
Pinkstermaandag: Vrijaf   10/06/2019 Hele dag
Poëzielezing Stassijns 5e jaars (planning volgt) ZUB   08/05/2019 10:20u - 12:00u
Poëzielezing Stassijns 5e jaars (planning volgt) ZUB   09/05/2019 11:10u - 12:50u
Poëzielezing Stassijns 5e jaars (planning volgt) ZUB   09/05/2019 13:45u - 15:25u
Prébal 6e jaars   29/03/2019 - 30/03/2019 20:00u - 00:00u
Proclamatie 6e jaars   24/06/2019 19:30u - 22:00u
Proclamatie 6e jaars   24/06/2019 19:30u - 22:00u
Proefwerk 3e jaar   28/03/2019 Hele dag
Proefwerk 3e jaar   29/03/2019 Hele dag
Receptie wiskunde-olympiade   21/02/2019 13:15u - 13:45u
Re-Spect 1e jaar (planning volgt) SEK   14/02/2019 08:25u - 12:00u
Rondleiding in de galerij van de mens: 6A(EcWi)-6B(LaWi-GrWi)-6C-6W(WeTo-WiTo)-6T DBJ - GIS   26/04/2019 08:25u - 12:30u
Schoolfotograaf 1e graad   03/09/2019 Hele dag
Schoolfotograaf 2e en 3e graad   02/09/2019 Hele dag
Skireis 2e jaars   06/04/2019 - 13/04/2019 Hele dag
Sportdag   16/05/2019 Hele dag
Studienamiddag 1e jaar Latijn en 2e jaar   25/03/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Latijn en 2e jaar   13/06/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Moderne   26/03/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 3e graad   04/06/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 3e jaar   06/06/2019 12:00u - 16:30u
Syntheserapport 2: 1e graad en 3e jaar   05/04/2019 Hele dag
Syntheserapport 2: 4e jaar en 3e graad   27/06/2019 Hele dag
Syntheserapport 3: 1e graad en 3e jaar   27/06/2019 Hele dag
Toneel ISH: 5e jaar DLN   08/02/2019 10:00u - 12:00u
Uileg VUB over ’leren leren’ in HO 6e jaars (op vrijwillige basis) ZUB   18/02/2019 12:30u - 13:40u
Uitstap Boulonnais 6B(HuWe)-6C-6T VBB   29/04/2019 Hele dag
Uitstap: Boulonnais 6A-6B(LaMT-GrLa-LaWi-GrWi) VBB   14/05/2019 Hele dag
Verdediging GIP 6T (D2/12)   10/05/2019 08:00u - 12:30u
Verkeersweek 1e en 2e graad WUK   06/01/2020 - 10/01/2020 Hele dag
Verkiezingsdebat 6A-6B-6C   07/05/2019 14:35u - 16:30u
Vlaamse Chemie Olympiade finale   27/04/2019 Hele dag
Vlaamse Chemie Olympiade 2e ronde   27/02/2019 12:30u - 15:30u
Wafel- en pannenkoekenverkoop voor de 1e graad   28/01/2019 12:00u - 12:45u
Wafel- en pannenkoekenverkoop voor de 2e en 3e graad   28/01/2019 12:50u - 13:35u
Workshop ’Wat na de Topsportschool’: 6W en 6T   05/02/2019 12:00u - 13:30u
Workshop Ukelele: 1e graad VCR   11/03/2019 - 15/03/2019 Hele dag