..  Scholengemeenschap secundair onderwijs
 
  A - Z  
’de dementie-wandeling met de bewoners van WZC Rietdijk’ op vrijdag 13 september 2019. 7TBZ A/B. van 9u tot 16u30   13/09/2019 09:00u - 16:30u
van 13u tot 16u 6VZ A/B en 7TBZ Moederdagactiviteit   16/05/2019 13:00u - 16:00u
1e graad: Scholenveldloop   15/10/2019 Hele dag
2A: Bezoek museum Heerlen en katakomben Valkenburg GEM   21/05/2019 08:15u - 18:00u
2e jaar: Workshop Beatbox VCR   10/02/2020 - 14/02/2020 Hele dag
2e jaar: Workshop Darbouka VCR   21/10/2019 - 25/10/2019 Hele dag
2e jaars: Auteurslezingen Guy Didelez en Dirk Bracke SEK   29/05/2019 08:30u - 12:00u
2e jaars: Inlevingsdag als een Romeinse soldaat NOT - SEK - JAN   30/04/2020 Hele dag
3A Bedrijfsbezoek Ardelis VTJ   08/05/2019 11:00u - 12:00u
3C(Ec/b) - 3F Bedrijfsbezoek Ardelis VTJ   08/05/2019 10:00u - 11:00u
4e en 5e jaar: Scholenconcert Requiem van Mozart GAJ   22/11/2019 13:45u - 15:25u
5A - 5T: Poëzielezing Stassijns ZUB   09/05/2019 11:10u - 12:50u
5A(EcMT) - 5C(HuWe) Drive Up Safety PES   17/05/2019 09:15u - 11:10u
5A(EcWi) - 5B - 5C(GrLa - LaWi) Drive Up Safety VBL   17/05/2019 11:10u - 12:50u
5B - 5D: Poëzielezing Stassijns ZUB   09/05/2019 13:45u - 15:25u
5C(GrWi - LaMT) - 5D Drive Up Safety VMB-VHK   17/05/2019 13:45u - 15:25u
5e jaars (behalve topsport): Theatervoorstelling Fractie van een seconde VBL   04/10/2019 13:30u - 15:00u
5W - 5C: Poëzielezing Stassijns ZUB   08/05/2019 10:20u - 12:00u
5W - 5T Drive Up Safety BON   17/05/2019 08:25u - 09:15u
6e jaars (behalve topsporters): Getuigenis van verkeersongeval VBL (planning volgt)   09/05/2019 13:45u - 15:25u
6e jaars + 5e jaar topsport: Theatervoorstelling Fractie van een seconde VBL   04/10/2019 11:00u - 12:30u
7KZ gipdag (voormiddag = voorbereidig, namiddag = gipactiviteiten in de Woezel)   15/05/2019 08:00u - 08:30u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   09/05/2019 16:00u - 18:30u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   14/05/2019 16:00u - 18:30u
begin 2de inschrijvingsperiode SO   26/08/2019 14:00u - 19:00u
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   14/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   17/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 3e graad   05/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 3e jaar   07/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 4e jaar   06/06/2019 Hele dag
Bespreking syntheserapport 1e trimester   19/12/2019 16:00u - 20:00u
Bespreking syntheserapport 2e trimester en studiekeuze   23/04/2020 17:00u - 20:00u
Beursbezoek Interzoom 3H, 4H, 5Hout, 6Hout, 7IN   21/05/2019 Hele dag
Bezoek stripmuseum voor 3 TSO o.b.v. Caupin B. en De Lombaert A.   08/05/2019 08:25u - 12:00u
Bijkomende proeven   26/08/2019 - 27/08/2019 Hele dag
bijkomende proeven SO   24/08/2020 - 25/08/2020 Hele dag
Brugdag   31/05/2019 Hele dag
Brugdag   31/05/2019 08:00u - 17:00u
Brugdag   22/05/2020 Hele dag
Brugdag   22/05/2020 08:00u - 16:30u
Brugdag Hemelvaart   31/05/2019 Hele dag
Brugge voor 3TSO o.b.v. Corstjens T. en Boux C.   30/04/2019 Hele dag
Cultuurdag topsporters 2de en 3de graad VWS & VHK   16/05/2019 08:25u - 12:00u
Dag van de Arbeid: Vrijaf   01/05/2019 Hele dag
Dag van de Arbeid: Vrijaf   01/05/2020 Hele dag
Dag van de zesdes   29/05/2019 10:20u - 12:00u
Deliberaties   24/06/2019 - 26/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e en 3e jaar   24/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e, 2e en 4e jaar   25/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 2e en 5e jaar   26/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 6e jaar   21/06/2019 Hele dag
Dieselkijkstage 5 A   20/05/2019 - 24/05/2019 Hele dag
Doedag 4 BM o.b.v. Vanhorenbeeck R. en Everaerts G.   08/05/2019 08:20u - 12:00u
Donderdag 22 mei L4 6VZB bezoek aan de bib met Debby Van Paesschen   22/05/2019 11:10u - 12:00u
DroneShow van het RTC-drone project voor 4IW en 6MVT o.b.v. Reypens G. en Huygh D.   07/06/2019 Hele dag
Ecoman: intensieve begeleidingsdag 6A DBA   10/05/2019 Hele dag
Ecoman: jury 6A DBA   24/05/2019 Hele dag
Einde proefwerken 1e graad   21/06/2019 Hele dag
Einde proefwerken 2e en 3e graad   20/06/2019 Hele dag
Eindpresentaties eigen onderzoek seminarie HuWe VBB - VHL   23/05/2019 08:25u - 12:55u
Excursie aardrijkskunde op huizenjacht in de eigen streek en Brussel 1A - 1C - 1E - 1F VLJ - TOI   23/05/2019 Hele dag
Excursie aardrijkskunde op huizenjacht in de eigen streek en Brussel 1B - 1D - 1G - 1H VLJ - TOI   20/05/2019 Hele dag
excursie Breendonk 6 TSO (voormiddag)   06/12/2019 08:00u - 12:00u
Excursie voor 1TEC o.b.v. Mestdagh S.   28/05/2019 Hele dag
Excursie-/project-/verkeersdag   28/05/2019 Hele dag
Feest van de arbeid   01/05/2019 Hele dag
Fotoavond skireis tweede jaar   28/05/2019 19:00u - 20:00u
Galabal 6e jaar   22/06/2019 19:00u - 23:59u
Hemelvaartsdag   30/05/2019 Hele dag
Herfstvakantie   28/10/2019 - 01/11/2019 Hele dag
Herstvakantie   28/10/2019 - 01/11/2019 Hele dag
Hoogspanning schakelen voor 6EIT o.b.v. De Donder B.   10/05/2019 08:20u - 12:00u
Infosessie werken in de bouw en sollicitatietraining voor 7IN   17/05/2019 08:20u - 10:20u
Inlevering vakantietaken   30/08/2019 Hele dag
Inschrijvingen   27/06/2019 - 03/07/2019 Hele dag
Inschrijvingen   28/06/2019 14:00u - 19:00u
Inschrijvingen   01/07/2019 14:00u - 19:00u
Inschrijvingen   02/07/2019 14:00u - 19:00u
Inschrijvingen   26/07/2019 - 31/07/2019 Hele dag
Inschrijvingen 1A en 1B   15/05/2019 13:00u - 18:00u
inschrijvingen SO   29/06/2019 09:00u - 13:00u
Inschrijvingen voor 1A en 1B   08/05/2019 13:00u - 18:00u
International Village VTJ - NAK   08/09/2019 - 14/09/2019 Hele dag
Jaarmarkt   13/05/2019 Hele dag
Jaarmarkt   04/05/2020 08:00u - 16:30u
Jaarmarkt - vrije dag   13/05/2019 08:00u - 17:00u
Jaarmarkt Vilvoorde: facultatieve verlofdag   13/05/2019 Hele dag
Jaarmarkt Vilvoorde: facultatieve verlofdag   04/05/2020 Hele dag
JES-weekend   03/05/2019 - 04/05/2019 16:00u - 21:00u
Kerstmis   25/12/2019 Hele dag
Kerstvakantie   21/12/2019 - 05/01/2020 Hele dag
Kerstvakantie   23/12/2019 - 03/01/2020 Hele dag
Klimaatdag   22/05/2019 Hele dag
Krokusvakantie   24/02/2020 - 28/02/2020 Hele dag
Krokusvakantie   24/02/2020 - 28/02/2020 Hele dag
Laatste 50 dagen   10/05/2019 Hele dag
laatste dag 1ste inschrijvingsperiode SO   03/07/2019 14:00u - 19:00u
laatste dag 2de inschrijvingsperiode SO   31/08/2019 09:00u - 13:00u
Laatste schooldag   28/06/2019 Hele dag
LISO-testen Wiskunde 6e jaar   21/05/2019 10:20u - 12:00u
Maandrapport 5: 2e en 3e graad   29/05/2019 Hele dag
Maandrapport 6: 1e graad   11/06/2019 Hele dag
Mondialedag   07/05/2019 08:30u - 12:55u
Nieuwjaar   01/01/2020 Hele dag
O.H.Hemelvaart   30/05/2019 08:00u - 17:00u
O.H.Hemelvaart: Vrijaf   30/05/2019 Hele dag
O.H.Hemelvaart: Vrijaf   21/05/2020 Hele dag
O-H-Hemelvaart   21/05/2020 08:00u - 16:30u
Openschooldag   04/05/2019 11:00u - 15:00u
optreden Carminakoor in de Kerk voor alle 6TSO-klassen op vrijdag 22/11   22/11/2019 13:00u - 15:30u
Oudercontact   27/06/2019 16:00u - 20:00u
Oudercontact 5e jaar verzorging en kantoor stages   12/09/2019 19:30u - 20:30u
Oudercontact eerste graad   09/09/2019 19:00u - 21:00u
Oudercontact met rapportuitreiking   27/06/2019 16:00u - 19:00u
Oudercontact nieuwe leerlingen 2de en 3de graad   12/09/2019 18:30u - 19:30u
Oudercontact OKAN   21/05/2019 17:30u - 20:00u
Oudercontact studiekeuze 6e jaar   21/05/2019 17:00u - 20:00u
Oudercontact voor rapportafhaling en herinschrijving   27/06/2019 15:00u - 19:00u
Ouderraad   02/05/2019 19:00u - 20:30u
Ouderraad   20/05/2019 19:30u - 21:00u
Paasmaandag: Vrijaf   13/04/2020 Hele dag
Paasvakantie   04/04/2020 - 19/04/2020 Hele dag
Paasvakantie   06/04/2020 - 17/04/2020 Hele dag
Parijs 5de jaars   08/05/2019 - 10/05/2019 08:15u - 08:30u
Pasen   12/04/2020 Hele dag
Periodiek rapport   11/10/2019 Hele dag
Periodiek rapport   29/11/2019 Hele dag
Periodiek rapport   05/06/2020 Hele dag
Periodiek rapport 1ste en 2de graad   07/02/2020 Hele dag
Periodiek rapport 1ste en 2de graad   20/03/2020 Hele dag
Periodiek rapport 3de graad   14/02/2020 Hele dag
Periodiek rapport 3de graad   03/04/2020 Hele dag
Periodiek rapport alle graden   07/06/2019 Hele dag
Pinksteren   09/06/2019 Hele dag
Pinksteren   31/05/2020 Hele dag
Pinkstermaandag   10/06/2019 Hele dag
Pinkstermaandag   10/06/2019 08:00u - 17:00u
Pinkstermaandag   01/06/2020 08:00u - 16:30u
Pinkstermaandag: Vrijaf   10/06/2019 Hele dag
Pinkstermaandag: Vrijaf   01/06/2020 Hele dag
Proclamatie   24/06/2019 Hele dag
Proclamatie   26/06/2019 19:00u - 22:00u
Proclamatie 6e jaars   24/06/2019 19:30u - 22:00u
Proclamatie 6e jaars   24/06/2019 19:30u - 22:00u
Proefwerken 1B en 2KVVV   20/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Proefwerken 1e graad A-stroom   14/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Proefwerken TSO 2e graad   17/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Proefwerken TSO 3e graad   13/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Rapportafhaling en herinschrijving   29/06/2020 15:00u - 19:00u
Rondleiding Fort van Breendonk voor 5BSO door 6TSO o.b.v. Lahrach -Mariën -Bioui -Corstjens -Van Steenwinkel -Huygh -Van Humbeeck -De Vos   09/05/2019 11:45u - 16:45u
Schoolfotograaf 1e graad   03/09/2019 Hele dag
Schoolfotograaf 2e en 3e graad   02/09/2019 Hele dag
Schoolraad SO   23/05/2019 19:30u - 21:00u
Schoolrekening 4   03/06/2019 Hele dag
Snuffellessen OKAN   29/04/2019 - 10/05/2019 Hele dag
Sportdag   03/05/2019 Hele dag
Sportdag   16/05/2019 Hele dag
Sportdag   07/05/2020 Hele dag
Sportdag voor alle leerlingen   17/05/2019 Hele dag
Start 1ste inschrijvingsperiode SO   27/06/2019 14:00u - 19:00u
start schooljaar 2019-2020   02/09/2019 Hele dag
Studienamiddag 1e jaar Latijn en 2e jaar   13/06/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 3e graad   04/06/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 3e jaar   06/06/2019 12:00u - 16:30u
suikerfeest   05/06/2019 Hele dag
Syntheserapport   20/12/2019 Hele dag
Syntheserapport 1ste en 2de graad   03/04/2020 Hele dag
Syntheserapport 2: 4e jaar en 3e graad   27/06/2019 Hele dag
Syntheserapport 3: 1e graad en 3e jaar   27/06/2019 Hele dag
Syntheserapport/jaarrapport   28/06/2019 Hele dag
Syntheserapport/jaarrapport   30/06/2020 Hele dag
Uitgestelde proeven SO   26/08/2019 - 27/08/2019 Hele dag
Uitstap 6 Verzorging A/B dinsdagvoormiddag 14 mei Leuven   14/05/2019 08:30u - 12:00u
Uitstap Boulonnais 6B(HuWe)-6C-6T VBB   29/04/2019 Hele dag
Uitstap: Boulonnais 6A-6B(LaMT-GrLa-LaWi-GrWi) VBB   14/05/2019 Hele dag
Verdediging GIP 6T (D2/12)   10/05/2019 08:00u - 12:30u
Verkeersweek 1e en 2e graad WUK   06/01/2020 - 10/01/2020 Hele dag
Verkiezingsdebat 6A-6B-6C   07/05/2019 14:35u - 16:30u
Vrije dag   01/05/2019 08:00u - 17:00u
VRIJE DAG 1 MEI   01/05/2019 Hele dag
VRIJE DAG 1 MEI   01/05/2020 Hele dag
Wapenstilstand   11/11/2019 Hele dag
Wapenstilstand   11/11/2020 Hele dag
Woensdag 21 mei L1 6VZA bezoek aan de bib met Sarah Doms   21/05/2019 08:30u - 09:15u
Zeeklassen voor Okan o.b.v. Vereecke C., Van Snick J., Bertrands W., Schellens C., Lauwers H.   27/05/2019 Hele dag
Zeeklassen voor Okan o.b.v. Vereecke C., Van Snick J., Bertrands W., Schellens C., Lauwers H.   28/05/2019 Hele dag
Zeeklassen voor Okan o.b.v. Vereecke C., Van Snick J., Bertrands W., Schellens C., Lauwers H.   29/05/2019 Hele dag
Zomervakantie   01/07/2019 - 30/08/2019 Hele dag